Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Gliwicach


Redakcja merytoryczna:

Biuro Prasowe
Romana Gozdek - rzecznik prasowy
tel. 32 332 66 65
e-mail: r.gozdek@starostwo.gliwice.pl

Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów
Ryszard Kowrygo
tel. 32 331 69 26
e-mail: rzecznik.konsumentow@starostwo.gliwice.pl

Wydział Architektury i Budownictwa
Lilianna Rak - naczelnik
tel. 32 332 66 33
e-mail: l.rak@starostwo.gliwice.pl

Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych
Anetta Krzemińska - naczelnik
tel. 32 332 66 18
e-mail: a.krzeminska@starostwo.gliwice.pl

Wydział Finansowy
Ewa Żółkiewicz - naczelnik
tel. 32 231 08 23
e-mail: e.zolkiewicz@starostwo.gliwice.pl

Wydział Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Justyn Szczyrba - naczelnik
tel. 32 332 66 30
e-mail: j.szczyrba@starostwo.gliwice.pl

Wydział Komunikacji i Transportu
Jolanta Holeczke - naczelnik
tel. 32 332 66 66
e-mail: j.holeczke@starostwo.gliwice.pl

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
Mariusz Dyka - naczelnik
tel. 32 238 93 00
e-mail: m.dyka@starostwo.gliwice.pl

Wydział Organizacyjny, Kadr i Szkoleń
Daria Frejno - naczelnik
tel. 32 332 66 11
e-mail: d.frejno@starostwo.gliwice.pl

Wydział Rozwoju, Inwestycji, Zamówień Publicznych i Promocja
Joanna Piktas - naczelnik
tel. 32 332 66 10
e-mail: j.piktas@starostwo.gliwice.pl

Wydział Zdrowia i Pomocy Społecznej
Agnieszka Gliklich - naczelnik
tel. 32 338 37 20
e-mail: a.gliklich@starostwo.gliwice.pl

Wydział Kontroli i Audytu
Monika Sobelska - naczelnik
tel. 32 338 37 22
e-mail: m.sobelska@starostwo.gliwice.pl

Redakcja techniczna:

Łukasz Szyszko
tel. 32 338 37 07
e-mail: l.szyszko@starostwo.gliwice.pl

Bogusław Szawara - informatyk
tel. 32 332 66 09
e-mail: b.szawara@starostwo.gliwice.pl

 

Informacja wytworzona przez:
Łukasz Szyszko
email: bip@starostwo.gliwice.pl tel.:032 332 66 57
, w dniu:  13‑05‑2016 09:07:14
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Weronika Groszek
email: w.groszek@starostwo.gliwice.pl tel.:32 332 66 65 fax: -
, w dniu:  13‑05‑2016 09:07:14
Data ostatniej aktualizacji:
01‑03‑2017 08:31:02
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie